Online workshop

Automatizace a produktivita

Zvládněte více práce rychleji a optimalizujte reklamy, i když spíte.

automatizace-min
  • Plánování obsahu na Facebook stránku a kooperace s týmem. Konec nekonečné emailové komunikace s klienty.
  • Optimalizace kampaní pomocí automatizovaných pravidel.
  • Podpora nejúspěšnějších postů na Facebook stránce zcela bez vás. Rozpočet využijte na maximum.
  • Testování manuálních bidů, díky kterým můžete zefektivnit vaše kampaně.
  • Vylepšení Dynamických reklam pro eshopy, které zvedly společnosti Alkohol.cz konverzní poměr o 71%.
kdykoliv potřebujete
a klidně i několikrát
2 hodiny
včetně odpovědí na skvělé otázky

Workshop povede David Lörincz

Expert na Facebook reklamu s 6 letou praxí, vlastní 2 certifikace přímo od Facebooku, školitel na Marketing Festivalu a Eshop akademii. 

Workshop již zakoupilo již 75 podnikatelů a markeťáků.

“Neskutečně našlapaný. Ve workshopu si najde své jak úplný začátečník, tak profík. David čerpá ze své praxe a workshop tak není jen o postupech, které si najdete v nápovědě FB. Mám hlavu plnou tipů na strategii a nastavení a teď jen vše překlopit do kampaní.”

– Pavel Češka

“Ocenila jsem proto na tomto online workshopu, že se šlo tzv. rovnou k věci a odnesla jsem si cenné a zejména v praxi použitelné informace. Bez diskuze je pak cena workshopu a popravdě i fakt, že nikam nemusíte jezdit (takže vás to stojí maximálně dvě a půl hodiny vašeho času, namísto třeba celému dni, když musíte za kvalitními semináři až do Prahy). Takže jen tak dál!”

– Eva Jurčíková

“Workshop přesně splnil to co jsem od něj chtěl a očekával, David odpovídal na dotazy, snažil se pomoct, navíc je ve skupině aktivní a odpovědí se navíc snaží přívést další k přemýšlení více do hloubky abychom přístě na odpověď již znali sami. Určitě doporučuji, vzhledem k poměru cena = výkon bych řekl že absolutní TOP”

– David Koudela

“Ťažko hľadať v CZ a SK väčšieho odborníka v oblasti výkonnostného marketingu na Facebooku. Davidove kurzy by som odporúčil nie len začínajúcim marketérom alebo podnikateľom, ale aj agentúram, ktoré si myslia, že ich znalosti ohľadom technického pozadia reklám na Facebooku sú na tej najvyššej úrovni.”

– Marko

1 500 Kč
Cena je bez DPH.

Již zakoupilo 75 lidí

  • Záznam workshopu
  • Přístup do uzavřené Facebook skupiny, kde rozebíráme strategie, metody optimalizace, funnely a analytiku s se stovkami inzerentů na Faceboooku.

Nebudete spokojeni? Bez otázek vám vrátíme peníze!

Stačí nám napsat, že workshop nesplnil vaše očekávání a my vám obratem vrátíme peníze. Nakupujete zcela bez rizika.

Jak workshop probíhá?

Lektor v rámci prezentace i sdílené obrazovky ukazuje v praxi jednotlivé strategie a postupy. Kdykoliv se můžete zastavit nebo vrátit k jinému tématu.

Proč online workshop?

Jezdit přes celou ČR v době online technologií je zbytečné a nevěříme na předražené kurzy typu vše pro všechny s 10 moduly, 55 lekcemi a dalšími bonusy za desítky tisíc, které nabízí naše konkurence.

Na dotazy odpovíme dříve než řeknete: “Facebook je modrý”.