modrý mentoring

Mentoringový program s Davidem Lörinczem

Získejte mentora, který vás provede krok za krokem na cestě v růstu podnikání. Společně vybudujeme efektivní strategii, poskytnu vám profesionální radu a podporu při řešení problémů.

Vyplnit přihlášku

Aktuálně zbývá 1 místo.

Osvěžující nové perspektivy
Obohaťte svůj byznys zcela novými pohledy a inovativními řešeními. My vám ukážeme, jak najít nové způsoby řešení problémů, které vám otevřou dveře k nečekaným inovacím a dynamickému růstu.

Okamžitá zpětná vazba a podpora
Během celého programu budu neustále k dispozici pro rychlou zpětnou vazbu a podporu, což vám umožní efektivně reagovat na všechny problémy a výzvy, které vás čekají.

Přístup k elitní síti odborníků
Jako účastník našeho programu získáte exkluzivní přístup k širokému spektru odborníků z různých oblastí, s kterými mám osobní zkušenosti. Velmi rád vás propojím. Rozšiřte svou síť kontaktů a otevřete dveře k neomezeným příležitostem pro další růst.

Dosáhněte svých cílů v rekordním čase
S naším programem urychlíte dosažení svých cílů a ušetříte čas a peníze, které byste jinak museli investovat do hledání vlastní cesty k úspěchu.

Optimalizace softwaru a automatizace procesů
Pomůžu vám vybrat nejlepší software a automatizovat procesy, abyste ušetřili čas i peníze a maximalizoval

Mentoringový program vám umožní získat zkušenosti marketingového seniora ve vašem týmu, ale za mnohem přijatelnější cenu než 100 000 Kč měsíčně. Ušetříte tak na nákladech na platy a získáte přístup k partákovi do podnikání, s kterým můžete probrat jakékoliv situace, kterými se vaše firma potýká.

S mnohaletými zkušenostmi s řízením týmů i firem se stanu vaším partnerem v cestě k úspěchu.

průběh spolupráce

Jak to bude probíhat?

Základem mentoringového programu je vzájemná důvěra, a to vyžaduje diskrétnost jak z mé, tak z vaší strany. O naší spolupráci a tématech nikde a nikomu nic neříkám a od vás požaduji to samé.

Vyplnit přihlášku

Aktuálně zbývá 1 místo.

"Od Davida se inspiruji a spolupracuji s ním od začátku mého podnikání na několika úplně odlišných projektech. Je to jeden z lidí, díky kterým jsem tam, kde jsem. Pravidelný Davidův mentoring nám pomohl rozjet projekt Sázíme Česko, kdy se nám podařilo během měsíce vystřelit z nuly na milionové měsíční obraty. David nám také pomáhal se škálováním Vánočních kampaní, kde jsme během 10 dnů prodali vysazení 70 000 stromů v hodnotě
5 milionů korun
. Na Davidovi oceňuji jeho unikátní pohled na věc a taky, že nepřemýšlí zdaleka jen nad reklamou, ale nad celým byznys modelem a často mě posouvá v oblastech, ve kterých bych to vůbec nečekal. Díky!"

Filip Hradil

Filip Hradil
majitel Elody.cz a Sázíme Česko

Kdo jsem

Seznamte se s mentorem

David Lörincz

Mé jméno je David Lörincz a už mi táhne na 40 let. Kariéru jsem začal jako reklamační technik v Mironetu. Během několika let jsem se vypracoval na manažera a přešel do Mall.cz, kde jsem řídil mezinárodní tým 27 lidí.

Poté jsem však udělal tlustou čáru a před 12 lety začal budovat vlastní byznys v oblasti vzdělávání a agenturní práce pro klienty v oblasti marketingu - agentura Modrá krev.

Již 8 let žiji v Indonésii, kde jsem si postavil dům a založil rodinu. Teď přemýšlím o druhém domu a relokaci, ale to je na povídání na jindy. Třeba v rámci našich hovorů :). I s životem v zahraničí a řízení lidí projektů na dálku mám bohaté zkušenosti. Můj celý příběh si můžete přečíst zde.

Vyplnit přihlášku

Aktuálně zbývá 1 místo.

cílová skupina

Komu je nabídka určena?

Nabídka je určena online podnikatelům, firmám prodávajícím vzdělávání, online produkty nebo poskytujícím konzultační služby. Také je vhodná pro majitele, CEO nebo CMO firem, které vyrábějí a prodávají vlastní produkty v rámci B2C nebo SaaS produkty a software pro B2B či B2C trh.

Neposkytuji však pomoc pro klasičtější e-shopy, které prodávají zboží, ani pro firmy v oblasti módy, doplňků a zdravotnictví a hubnutí, kryptoměn, pojištění, půjček nebo MLM. Nemám zde tolik zkušeností a tyto témata mi nejsou blízká.

mé zkušenosti

Příklady témat našich hovorů

S mentoringem a řízením rozhovorů mám mnohaleté zkušenosti. Umím se ptát na otázky, nad kterými jste ani nepřemýšleli.

průběh spolupráce

Přizpůsobeno vašim potřebámNechcete aby za vás někdo jiný rozhodoval?
Mentoringový program je určen pro ty, kteří chtějí růst a rozvíjet svůj byznys. Mentor je tu, aby jim pomohl překonat překážky a dosáhnout jejich cílů, ale nikoliv aby je ovládal. Sdílím své odborné znalosti a zkušenosti, abych vám pomohl učinit informovaná rozhodnutí. Vy tak můžete použít své nové znalosti a dovednosti k tomu, abyste si udrželi kontrolu nad svým byznysem.

Bojíte se, že na to nebude mít čas?
A kdo znás ho má? Mentoringový program je přizpůsoben vašim potřebám a cílům. Společně nastavíme čas, kdy vám hovory nejvíce vyhovují. Vzhledem k mému časovému posunu si můžeme volat i v brzkých ranních hodinách, kdy vás nikdo nebude vyrušovat. Cíle a témata budeme zpracovávat tempem, který zvládnete, i když vás samozřejmě budu motivovat ke zrychlení :-).

Už nejste začátečník?
Skvěle, tím lépe. Aspoň ve mě najdete rovnocenného parťáka a čas můžeme využít k brainstormingu. Kdy jindy a s kým můžete zcela otevřeně mluvit o vašem byznyse. Naše spolupráce je zcela důvěrná. Nic se nedostane ven.

Vyplnit přihlášku

Aktuálně zbývá 1 místo.

zajímá vás ještě něco?

Odpovědi na časté otázky

Kolik spolupráce stojí?

S kolika klienty v rámci mentoringu spolupracuješ?

Jaké výsledky mohu očekávat?

Jak dlouhá je spolupráce?